

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 16.384 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 500 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 90
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11126
Ext.Price$0.11126
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11126 | $0.11126 |
| 10 | $0.09913 | $0.99130 |
| 50 | $0.08832 | $4.41600 |
| 100 | $0.07906 | $7.90600 |
| 500 | $0.07077 | $35.38500 |
| 1000 | $0.06334 | $63.34000 |
| 3000 | $0.05822 | $174.66000 |
| 5000 | $0.05351 | $267.55000 |
